1

Güngör BOZKURT Geceye Damgasını Vuran İsim oldu

2

Çekmeköy Gelecek Partisi'nden Emniyet Müdürü'ne Hayırlı Olsun Ziyareti  

3

Ankara'da elektrikli scooterlar için yeni karar

4

Hesap işlemleri ücretine Yargıtay ‘dur’ dedi

5

Fahrettin Koca: Vakalarımızın yüzde 50'den fazlası 30 yaş altındaki kişiler

ÇEKMEKÖY KAYMAKAMLIĞI AŞI KAMPANYASINI SÜRDÜRÜYOR       

10.08.2021 22:46:38

ÇEKMEKÖY KAYMAKAMLIĞI AŞI KAMPANYASINI SÜRDÜRÜYOR       

Çekmeköy Kaymakamlığı tarafından organize edilen ve ´Hedef Mavi Katagori´ sloganı ile başlatılan aşı kampanyasına, Çekmeköy birim müdürleri, belediye, muhtarlar, yerel basın ve şimdi de Çekmeköy´de Faaliyet Gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve Spor Kulübü Başkanlarından Aşı Seferberliğine Tam Destek için bir araya gelindi ve ´Hedef Mavi Kategori´ denildi.

Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan, Çekmeköy´de faaliyet gösteren dernek, vakıf ve spor kulübü başkanları ile vatandaşların Covid-19 aşısı olmasının teşvik edilmesi için bir toplantı gerçekleştirdi.

Kaymakam Adem Arslan, toplantıda yaptığı konuşmada katılım sağlayan vakıf ve dernek başkanlarına teşekkür etti. Covid-19 ile mücadele çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Kaymakam Arslan, herkesi Covid-19 aşısı olmaya davet etti. Pandeminin son bulması için aşı duyarlılığının herkesçe benimsenmesi gerektiğinin altını çizen Kaymakam Arslan, Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlar için üzüntüsünü dile getirerek dernek, vakıf ve spor kulübü başkanlarından vatandaşlarımızın aşı olmasını teşvik etmelerini rica etti.

Toplantı için teşekkür eden dernek, vakıf ve spor kulübü başkanları aşı seferberliğine destek olacaklarını söylediler.

İlçe Sağlık Müdürü Suzan Yetiş, aşı çalışmaları hakkında bilgi verdi.