1

Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrail'e kınama

2

Samsun’da, ayçiçeği tarlalarında tırtıl istilası

3

Ukraynalı askerin cenazesinde olay! Rahip haçla saldırdı

4

Trump: Hiç kimse 11 Eylül soruşturmasında sonuna kadar gitmedi

5

MEHMET AKİF MAHALLESİ SEMT PAZAR ALANI AĞAÇ SULAMA ÇALIŞMALARI HAKKINDA

TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

28.01.2020 20:17:42

TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

İstanbul Ülkü Ocakları tarafından bu yıl altıncısıdüzenlenecek ?Türk Dünyası Hizmet Ödülleri? Şubat´ta gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

 

TurkDunyasiOdulleri.com internet sitesinde yapılan ve her kullanıcının 12 farklı kategori için bir kez oy kullanabildiği oylamada sonucunda Türk Dünyası Hizmet ödülüne layık görülen kişi veya kurumlar Türk Dünyası Hizmet Ödüllerinin sahiplerine ödülleri Esenler´deki Prof. Dr. AdemBaştürk Kültür Merkezi´nde düzenlenecek törende takdim edilecek.

 

Akademisyenden sporcuya, yazardan sosyal medyaya kadar çok sayıda kategoride yapılan oylamaya başta Türkiye olmak üzere Avrupa´daki gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi sebebiyle binlerce oy kullanıldı.

 

Geçtiğimiz yıllarda yoğun bir ilgiyle karşılanan törene, Türk dünyasından da birçok davetlinin katılması bekleniyor. Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, İstanbul Ülkü Ocakları´nın resmi sosyal medya hesaplarından ve Bengütürk kanalından canlı yayınlanacaktır.

 

TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ

 

Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, Türk dünyasının vizyon ve derinliğini güçlendiren başarılı kişiler ile kurumları onurlandırmak, Türk dünyasına katkı sunan çalışmaları hatırlatmak ve teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Türk dünyasına katkı sunan kişi, kurum ve çalışmaları bu vesileyle onure ederek, bu alanda yapılan çalışmaları genç nesillere tanıtıp onların örnek alınmasını sağlamak başlıca gayemizdir.

 

 Türk Dünyası Hizmet Ödülleri Töreni´nde siz kıymetli basın mensuplarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız.